Hopp til hovedinnhold
Hillevåg Elektro-Diesel avd.

Stavanger

Telefon+47 51 81 50 00
E-postadressestavanger@hed.no
AdresseGamle Forusveien 49, 4031 Stavanger
Åpningstider

Mandag - Fredag: 07:30 - 16:00

Hillevåg Elektro-Diesel AS er en maskinforretning som selger, leier ut og vedlikeholder et stort utvalg maskiner og utstyr; til bygg og anlegg, industri og offshore bransjen. Hovedkontoret vårt ligger på Forus ved Stavanger, og vi har søsterselskaper på Karmøy, i Kristiansand og i Skien. Vår kundekrets er svært variert fra en-manns foretak som rørleggere og byggmestere, til de største olje -og oljerelaterte selskapene. ​
Vi har et moderne verksted med kvalifiserte serviceteknikere og operatører. Service og vedlikehold utføres både på egne verksteder og ute hos våre kunder.​

HED Stavanger forhandler produkter for de tøffe jobbene.​
Komprimeringsverktøy, betongkuttere, gulvslipemaskiner,​ støv- og slamsugere, kompressorer, reservekraft, nødstrøm, strømaggregater, luftverktøy, landmålingsutstyr, hydraulisk verktøy, byggvarmere, avfuktere, rengjøringsmaskiner, høytrykksvaskere, vaskekjemi, industristøvsugere, feiemaskiner, gulvvaskemaskiner, pumper, tilbehør med mer.​
HED Stavanger er Kärcher Proffsenter i Rogaland regionen.
Vi har alltid et godt utvalg produkter tilgjengelig i vår butikk. ​

Hillevåg Elektro-Diesel AS finner du lokalisert på Forus, i kort avstand fra Stavanger, Sandnes og Sola.
Her har vi butikk, lager og verksted, en finner også regnskaps- og HMS avdeling lokalisert her.

Kontaktpersoner

Salg

Eskil Hovland

Salgskonsulent

eskil.hovland@hed.no+47 93 01 46 77

Ronny Lilleland

Salgskonsulent trykkluft

ronny.lilleland@hed.no+47 48 90 48 48

Jan Eirik Karlsen

Butikkansvarlig

jan.e.karlsen@hed.no+47 93 01 46 72

Kjetil Nærheim

Lageransvarlig

kjetil.nerheim@hed.no+47 93 01 46 79

Geir Tore Mathiassen

Lager/logistikk

geir.tore.mathiassen@hed.no+47 93 01 46 92

Utleie

Henning Lura

Drifts ansvarlig utleie

henning.lura@hed.no+47 93 01 46 98

Tor-Kenneth Stene Byberg

Utleiekonsulent

tor.k.byberg@hed.no+47 93 01 46 73

Administrasjon

Eivind Grønnevik

Daglig leder

eivind.gronnevik@hed.no+47 93 01 46 88

Hanne Elisabeth K. Skarås

Innkjøper

hanne.k.skaras@hed.no+47 95 85 58 13

Svein Erik Riska

Økonomisjef

svein.erik.riska@hed.no+47 47 61 45 54

Lisa Victoria Wilhelmsen

KHMS-leder

lisa.wilhelmsen@hed.no+47 93 01 46 91

Teknisk

Jan Terje Bjørnsen

Verksmester

jan.t.bjornsen@hed.no+47 97 53 12 93

Jostein Viste Eriksen

Servicekoordinator

jostein.viste.eriksen@hed.no+47 93 01 46 96

Thommas Steinmoen

Teknisk support

thommas.steinmoen@hed.no+47 93 01 46 95

Bengt Reianes

Service og ettermarked

bengt.reianes@hed.no+47 93 01 46 76